Wella SP shopla.pl

Pełne objętości, puszyste włosy to marzenie wielu z nas. Problem zbyt przygładzonych u nasady włosów dotyczy zwłaszcza kobiet o długich, prostych i ciężkich lub cienkich włosach. Na szczęście profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów mogą pomóc nam dość szybko rozwiązać ten problem.

Odpowiednie kosmetyki

Pozbawione objętości i witalności włosy powinnaś pielęgnować przeznaczonymi dla nich szamponami, które zapewnią im efekt uniesienia u nasady. Eksperci marki Wella SP stworzyli całą serię kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Szampon Wella SP Volumize przeznaczony jest dla włosów pozbawionych witalności i objętości. Produkt dzięki swojej lekkiej formuje nie obciąża włosów, a więc umożliwia ich optyczne uniesienie. Dodatkowo innowacyjna formuła chroni i regeneruje włókno włosów, dzięki czemu są one wyraźnie zdrowsze: grubsze i nabłyszczone. Jak wiadomo cienkie włosy potrzebują odpowiedniej ochrony, z jednej strony należy je dogłębnie odżywiać, ponieważ są delikatne i podatne na zniszczenia, z drugiej jednak nie należy ich zbytnio obciążać. Wella SP Volumize Mask to innowacyjna maseczka, która wzmacnia włókna włosów nie obciążając ich. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla posiadaczek cienkich włosów, które wymagają regeneracji. Całą serę kosmetyków z serii Wella SP Volumize: szampony, odżywki i maski odnajdziesz w profesjonalnym sklepie internetowym wpisując frazę, Wella SP shopla.pl lub klikając w powyższy odnośnik. W ten sposób efekt uniesienia i nadania objętości twoim włosom będzie na wyciągnięcie ręki! Dzięki nim pozbędziesz się efektu oklapniętej i nieciekawej fryzury. Twoje włosy staną się odżywione, zregenerowane i pełne życia.

Stylizacyjne triki

Aby utrwalić efekt uniesienia włosów oprócz profesjonalnych kosmetyków warto zastosować pewne triki stylizacyjne. Zaaplikuj we włosy spray unoszący włosy u nasady, a następnie susz i czesz je głową w dół, dzięki temu nadasz im objętości. Zmieniaj także często uczesanie, a zwłaszcza przedziałek, tak aby twoje włosy nie przyzwyczajały się do jednego uczesania. Stylizuj je na okrągłej szczotce lub zakładaj wałki. Możesz także spać w koczku ślimaczku, który doda twoim włosom efektu artystycznego nieładu. Od czasu do czasu pozwól sobie na lekkie tapirowanie, które optycznie uniesie twoje włosy u nasady. Warto zainwestować także w suchy szampon do włosów, glinki i pudry, które pozwolą zachować włosom efekt świeżości na dłużej. Jeżeli pragniesz większej zmiany, podczas kolejnej wizyty u fryzjera poproś go o stopniowane przycięcie włosów, które nada im efektu uniesienia.