kolorowe BLUZY rozkochały wszystkich!!!

Tego jeszcze nie było!!! Maksymalnie kolorowe bluzy wprawiające w dobry nastrój nawet największych ponuraków. Wykonane z grubej dzianiny dresowej z domieszką poliestru o gramaturze 340.

DAMSKIE- Dłuższe za biodra, z podwójnym ściągaczem na rękawie i dziurą na kciuk, co zapobiega podjeżdżaniu. Bardzo ciepłe, dopracowane w każdym szczególe. Jedyne takie na świecie zaprojektowane w 100% przez nas, z oryginalnymi guzikami i grafiką zmieniającą kolor

kolorowa bluza damska

magiczna bluza

.  Wysoki kołnierz chroni przed wiatrem, a opcja rozpinania zapogieba przegrzaniu w cieplejsze dni wiosny. Na środku kieszeń kangurka przechodząca z lewej na prawą, zapinana na guziki z 2 na górzę, bądź na dole a na niej na wierzchu kieszeń na zamek, w której można szczelnie zamknąć swoje bibeloty i monety na piwko.

MĘSKIE-  najoryginalniejszy kaptur w roku 2010!!! Zapinana na zamek aż po oczy! W takiej bluzie nie da się zmarznąć!. Od środka kaptura grafika zmieniająca kolor, która pod wpływem ciepła znika lub przemienia się w inną. Podwójny ściagacz na rękawie gwarantuje brak podjeżdżania materiału do góry a przy tym ciepełko w dłonie. Kieszeń przelotowa z prawej na lewą zapinana na rzepy, na  środku szczelna kieszeń na rzep z dziurką od spodu bluzy na kabel od słuchawek. Dodatkowo kieszeń na lewym ramieniu na zamek, gdzie można schować cenne przedmioty.